Indywidualne plany podróży
Konsultacje podróżnicze

Indywidualne plany podróży
Konsultacje podróżnicze

Marzysz o podróży do Norwegii, Finlandii, Szwecji, Danii lub Estonii, ale kompletnie nie wiesz, od czego zacząć planowanie i na co zwrócić uwagę przy podróży do tych państw? Nie masz czasu lub pomysłu na planowanie północnej wyprawy, a może… Obserwujesz nas i zawsze podobało Ci się to, jakie miejsca odwiedzamy i jak wyglądają nasze wyprawy i marzysz o doświadczeniu czegoś podobnego? 

Hej! Tu Marti i Marcin – mieszkamy za kołem podbiegunowym, na Lofotach, a kraje nordyckie, Północ są naszą wielką miłością. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w organizowaniu podróży/wypraw (zawsze podróżowaliśmy na własną rękę i pomagaliśmy wielu osobom, w organizacji ich wymarzonych podróży) – a Ty trafiłaś/trafiłeś właśnie pod najlepszy adres – to gdzie się wybieramy? 

NORWEGIA (Lofoty) / FINLANDIA (Laponia) / SZWECJA (Laponia, Skania) / DANIA (Jutlandia Północna) / ESTONIA

CITY BREAK: Oslo / Helsinki / Sztokholm / Kopenhaga / Tallinn

.indywidualne plany podróży

Stworzymy dla Ciebie indywidualny plan podróży – dopasowany do tego, co kochasz, co chcesz zobaczyć i jak chcesz spędzić czas. Bo przecież każdy z nas jest inny – nie ma jednego idealnego planu podróży. Siatka połączeń, dojazd/przeloty, kalkulacje cenowe, plan podróży dzień po dniu, miejsca w których możesz się zatrzymać (nocleg), miejsca MUST SEE, MUST VIST, restauracje, kawiarnie dopasowane do Ciebie*, interaktywna mapa + niezbędnik podróżniczy.

do Ciebie i osób/pupili, z którymi podróżujesz :)

Indywidualny plan podróży w wersji premium cenie zawiera także godzinę konsultacji podróżniczych online z nami – więc usiądź wygodnie w fotelu, przygotuj kawkę, herbatę – to będzie godzina pełna inspiracji.

.konsultacje podróżnicze

Masz swój własny plan na podróż, ale chcesz go skonsultować lub podkręcić z naszą pomocą? Poznać ekstra tipy, nasze rady? A może po prostu chcesz porozmawiać o swojej podróży i skorzystać z naszego doświadczenia – zarówno w temacie dostania się na miejsce, transportu na miejscu, noclegów, miejsc wartych zobaczenia, jak i… Ukrytych perełek?

.jak to działa?

Wchodzisz do naszego sklepu online – wybierasz indywidualny plan podróży (1-5 dni/5-10 dni/11-14 dni) lub konsultacje podróżnicze – otrzymujesz od nas szczegółową ankietę, wypełniasz ją, odsyłasz – a my zajmujemy się resztą :)

Indywidualne plany podróży i konsultacje podróżnicze dedykowane są osobom prywatnym – jeżeli interesuje Cię coś podobnego dla firm/grup – prośba o kontakt mailowy:
hello@seasaltandsnow.com

tapeta