Co tworzymy

Blog Sea Salt and Snow powstał z pasji i miłości do podróżowania. Pracujemy nad swoimi autorskimi projektami oraz współpracujemy z markami zagranicznymi i polskimi przy wyjątkowych realizacjach.

Jesteśmy Martyna i Marcin. Po kilkunastu latach studiów, doktoratu i pracy naukowej na uczelniach, postanowiliśmy porzucić kodeksy, orzeczenia, artykuły naukowe i… Zajęliśmy się tym, co kochamy najbardziej. Fotografujemy, filmujemy i opowiadamy historie – między szumem morza a skrzypiącym śniegiem. Tworzymy blog SEA SALT AND SNOW oraz Instagram i kanał na Youtube @martidamska – inspirując tysiące Osób do podróżowania w unikatowe miejsca – w sposób slow, zrównoważony i poza schematami.

 

 

Tworzymy jakościowe treści, zgodne z naszym stylem życia i naszymi wartościami. Podróżując, szukamy wyjątkowych miejsc, mało popularnych destynacji, klimatycznych hoteli, pensjonatów, Airbnb oraz miejscówek kulinarnych. Kochamy świadomą, zrównoważoną modę i skandynawski design. Fotografujemy, filmujemy, latamy dronem. Współpracujemy m.in.: przy projektach związanych z: promocją państw, miast, regionów, hoteli, wydarzeń kulturalnych, zrównoważonym podróżowaniem, modą, jedzeniem oraz szeroko rozumianym jakościowym, podróżniczym, hygge stylem życia. Przygotowujemy też content na potrzeby marketingowe marek polskich i zagranicznych.

W grudniu 2022 roku ukazała się nasza pierwsza książka – pięknie wydany album podróżniczy „Projekt Północ. Śnieg i sól morska”. To unikatowa kolekcja 23 podróżniczych historii i inspiracji – między śniegiem a solą morską, od nocy polarnej po dzień polarny – z Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii i Estonii. Książka jest efektem kilku lat podróży, naszej miłości do Północy – tej bliższej i dalszej – oraz wielu miesięcy naszej pracy. 

Więcej o książce można przeczytać na: projektpolnoc.pl

Jeżeli interesuje Cię, jak wygląda nasza grupa Odbiorców, statystyki – zachęcamy do zapoznania się z media kit.

Jeżeli interesuje Cię, jak wygląda nasza grupa Odbiorców, statystyki – zachęcamy do zapoznania się z media kit.

Zaufali nam m.in.:

kontakt:

martidamska@gmail.com

hello@seasaltandsnow.com