Wyjątkowy apartament airbnb w Krakowie

Wyjątkowy apartament w Krakowie na Kazimierzu

Kraków. Kazimierz. Apartament, jak z Alicji w Krainie Czarów. W bieli. Z poduszkami aż po sufit. Magia?

Airbnb w Krakowie – design i trochę magii

Poduszki nad łóżkiem ciągnące się pod sam sufit tworzą niezwykły klimat. Tu śpi się po królewsku – łóżko jest duże i wygodne.
Apartament nie jest duży, ale przestrzeń jest świetnie zorganizowana. Poza częścią sypialnianą wyodrębniono część wypoczynkową z sofą i kącik do pracy.

Uwagę zwraca kaflowy piec, do którego w chłodne wieczory miło się przytulić. Zachwycają detale i jakość wykończenia. Począwszy od drewnianej podłogi, oświetlenie i złote detale. Piękne połączenia neutralnych kolorów, faktur, tkanin.
W apartamencie jest też kuchnia i łazienka. Kuchnia nie jest duża – ale jest dobrze wyposażona, znajdziecie w niej wszystko, co potrzebne do przygotowania posiłków.

Airbnb dog friendly w Krakowie

To krakowskie airbnb na Kazimierzu jest przyjazne pieskom. Jeżeli szukacie dobrze zlokalizowanego, wyjątkowego apartamentu w Krakowie, do którego można przyjechać z pieskiem, poniżej znajdziecie link.

Apartament na Kazimierzu – gdzie szukać

Wierzę, że to przyjemne miejsce spodoba się wielu z Was, dlatego zdecydowałam się przenieść ten wpis ze starego bloga.

Apartament znajdziecie na airbnb.

Zobacz również

Dom na wsi w sercu Skåne

Wrzosowiska, pagórki, drewniane skandynawskie chaty, mnóstwo zieleni, zapach ziół i traw, pastwiska pełne owiec, koni i krów. Österlen. Tak wygląda szwedzka sielskość. Stara farma w

Czytaj więcej »