Dom na wydmach. Jutlandia Północna

Tam, gdzie powietrze pachnie solą morską. Gdzie światło jest magiczne, gdzie na klifach i wśród wydm porozrzucane są letnie domy, tworzące na tle Morza Północnego obrazek wręcz bajkowy. Jutlandia Północna.

Dom letni w Jutlandii Północnej

Piękny architektonicznie dom został zaprojektowany z poszanowaniem stylu typowego duńskiego domu letniskowego – ale w nowoczesnej wersji. Havblik. Sea view. Widok na morze. Pięknie wkomponowany w otaczającą go przyrodę. Minimalistyczna bryła z dużą ilością przeszkleń (panoramiczne okna) sprawia, że nic nie zakłóca odbioru otaczającej go przyrody. Dzikie róże, trawy kołysane wiatrem, ptaki śpiewające od świtu do zmierzchu, zające i jelonki przemykające spokojnie koło domu. Atmosfera jest niezwykła. Hygge.

Wyjątkowe airbnb w Danii, nad Morzem Północnym

Dom jest nowocześnie urządzony. Na blisko 130 metrach znajdują się 3 sypialnie oraz antresola, 2 łazienki (jedna z dużą wanną i prysznicem), sauna, duża, świetnie wyposażona kuchnia, otwarty salon i tarasy. Internet działa sprawnie i szybko. 
Zwierzęta są akceptowane. Warunki dla psiaków są tu idealne (zarówno w domu, jak i te spacerowe). 

1/ Mogłabym siedzieć w jednym z tych foteli godzinami i obserwować to, co za oknem. Widoki lepsze niż dobry serial. 2/ Obiad podano. Krem z białych szparagów i rye bread (Rugbrød) z łososiem. 3/ „Przecież idealnie komponuję się z tym wnętrzem”. Lulina. 4/ Kuchnia. 5/ Detal w łazience. 6/ Biurko w jednej z sypialni. 7/ Jedna z trzech sypialni. 8/ Zacne lustro – to i (duo)selfie warto strzelić;).

O czym musisz wiedzieć wynajmując dom

Dom nie ma bezpośredniego widoku na morze – ale jest ono tuż za wydmami. Dosłownie dwie-trzy minutki od domu. Położenie domu jest absolutnie zachwycające.
Koszty ogrzewania i energii elektrycznej oparte są na odczycie licznika (nie są wliczone w cenę).
Należy zabrać ze sobą swoją pościel, ręczniki, ściereczki kuchenne (bardzo często jest tak w Jutlandii). 

Airbnb – Havblik

Dom w Jutlandii Północnej, na zachodnim wybrzeżu, znajdziesz tutaj.

Zobacz również

Dom na wsi w sercu Skåne

Wrzosowiska, pagórki, drewniane skandynawskie chaty, mnóstwo zieleni, zapach ziół i traw, pastwiska pełne owiec, koni i krów. Österlen. Tak wygląda szwedzka sielskość. Stara farma w

Czytaj więcej »